понеділок, Листопад 29

Що можна відвідати на Зелених Хуторах Таврії

Історико-розважальний комплекс Зелені Хутори Таврії щиро та тепло зустрічає своїх гостей та пропонує безліч можливостей для проведення відпочинку на природі. А саме – знайомство з народними ремеслами, як для дітей так й для дорослих.

Зліпити свій власний горщик можна у гончара, викувати підкову – у коваля, постріляти з гармат або рушниці – на стрілецькому та гарматному дворах, зробити іграшку зі скла допоможе майстер з гутництва, покататися на конях та дізнатися про користь іпотерапії – на кінному дворі. На козацькому хуторі – дізнатися історію грошей та виготовити монету на щастя. На рибацькому – зробити мило ручної роботи з улюбленим смаком, виготовити свічку у подарунок, навчитися валяти з вовни, познайомитися з корисними властивостями насіння. На мистецькому хуторі – навчитися виготовляти обереги та прикраси з бісеру, помалювати разом з художником. А ще можна спробувати та купити екологічно чистий мед, покататися на квадроциклах, зайнятися скелелазінням, прогулятися мотузковим парком, та ще багато-багато чого можна зробити на Зелених Хуторах Таврії.

На кожному хуторі є майстер, який зустрічає гостей, знайоме з ремеслом, показує свої навички та проводе майстер-класи. Незвичайним та веселим способом провести свята або вихідний день, стане корпоративний відпочинок на Зелених Хуторах Таврії.

Пройтися стежинками Зелених Хуторів Таврії можна як самостійно, так й у супроводі екскурсовода, замовивши завчасно екскурсію.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок на Зелених Хуторах Таврії!