субота, Серпень 15

Відпочинок для херсонців – Зелені Хутори Таврії

Відпочинок для херсонців - Зелені Хутори Таврії

Закінчується зима, все частіше й тепліше сяє сонечко. Прийшов час подумати про відпочинок. І кращій відпочинок після зими – на природі. Херсонцям пощастило – для них існує відпочинок на Зелених Хуторах Таврії. Там і чисте повітря, й розваги для дітей та дорослих, ще й добиратися недовго.

Зелені Хутори Таврії знаходяться у Херсонській області, між м.Херсон та м.Гола Пристань. Цей розважальний комплекс займає майже 100 гектар, на яких розташовані ремісничі хутори: коваля, гончара, плетіння з лози, склодува, стрілецький та гарматний, мистецький, спортивний, монетний і багато інших. Тому на Зелених хуторах можна не тільки відпочити від зимового холоду, а ще й дізнатися багато корисного про народні традиції та ремесла України.

Відпочинок на Зелених Хуторах Таврії більш за все подобається дітлахам: ще б пак є де побігати, покричати (й ніхто не зупинить), покататися на гойдалках, конях або квадроциклах. А у самісіньку спеку ще можна зануритися у чисту воду басейну на Козацькому хуторі. Для тих, хто приїхав відпочити на Зелені Хутори Таврії, але не взяв із собою їжу, На Козацькому хуторі чекає смачний український обід.

Херсонським мешканцям не треба й замислюватися куди поїхати відпочити – чисте повітря, незаймана природа, розваги та смаколики Зелених Хуторів Таврії завжди поруч!

Звертайтеся до нас – працівники турфірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок на Зелених Хуторах Таврії!