субота, Квітень 17

Поради безпеки туристам в Італії

Поради безпеки туристам в Італії

Сонячна Італія це досить безпечне і спокійне місце для відпочинку і подорожей. Але у кожної країни є свої особливості, про які краще дізнатися туристам до від’їзду, щоб уникнути неприємних або скрутних ситуацій.

1. До сих пір в Італії поширені кишенькові крадіжки, які з кожним роком не зменшуються, а як раз навпаки. Особливістю італійських кишенькових злодіїв є їх зовнішній вигляд – дуже часто вони одягнені «з голочки» і виглядають як успішні бізнесмени.

2. Гуляючи по італійським вулицях і вуличках, потрібно бути дуже уважним і стежити за своїми речами. Італійські злодюжки орудують дуже швидко, хвацько вихоплюють сумочки і миттєво зникають з поля зору на скутері. Наздоганяти їх не тільки не має ніякого сенсу, але і ще і небезпечно. Схеми обману давно відпрацьовані на туристах.

3. Поліція Італії дуже пильно стежить за нетверезими особистостями. А в деяких муніципалітетах введено заборону на вживання алкогольних напоїв в громадських місцях.

4. В Італії слід акуратно переходити дороги і стежити за рухом транспорту на них. Особливо це стосується скутерів і мотоциклів, власники яких в Італії часто перевищують швидкість і порушують правила дорожнього руху.

5. Дуже часто розмірене життя італійських міст порушують страйки. Тому перед поїздкою не буде зайвим знайти інформацію в Інтернет про майбутні демонстрації в Італії, щоб спокійно насолодитися подорожжю.

6. Однією з причин туристичної поїздки в Італію є сонце і пляжі. Але незважаючи на цю популярність, слід пам’ятати, що сонце може бути і небезпечним. Тому на пляж без сонцезахисного крему відправлятися не варто.

7. В Італії прямо на вулиці можна купити дизайнерські речі, якими торгують підприємливі городяни або емігранти. Є тільки один нюанс – це підробки, які можна купити навіть на центральних пляжах.

8. У Італії знаходяться вулкани, які до сих пір активні. Наприклад, вулкан Етна останнім часом вивергається все частіше. Тому перед поїздкою на відпочинок до Італії не буде зайвим перевірити інформацію в Інтернет про виверженнях вулканів.

Звертайтеся до нас – працівники турфірми “Юміс” в Херсоні завжди раді організувати для Вас найкращий та незабутній відпочинок в Італії!