понеділок, Листопад 29

Народні ремесла на Зелених Хуторах Таврії

Зелені Хутори Таврії пропонують незвичайний відпочинок, який припаде до Душі як дітям, так й дорослим, адже кожного гостя тут чекає знайомство з народними ремеслами України. Дуже корисно провести на хуторах відпочинок з дітьми, щоб вони змогли доторкнутися до історії та побути справжніми майстрами. Для дорослих радимо провести корпоративний відпочинок на Зелених Хуторах Таврії – зі змаганнями та веселощами, з піснями та жартами, а ще й зі смачним свіженьким українським обідом.

Народні ремесла та традиції, з якими можна ознайомитися на Зелених Хуторах Таврії: ковальство, гончарство, гутництво, лицарство, виготовлення монет, миловаріння, свічкарство, валяння з вовни, розпис пряників, виготовлення ляльки-мотанки та оберегів, малювання по воді, лозоплетіння, малювання сіллю, бісероплетіння, знахарство, виготовлення цукерок, знайомство з лікувальними властивостями трав та меду, з роботою цирюльника, різними видами стрілецької зброї та гармат, а також коні та іпотерапія.

Чисте повітря, затишні куточки, сіновали та бесідки, безліч майстер-класів, гойдалки, човни та катамарани, басейни для купання, мотузкове містечко та тарзанка, катання на конях або на квадроциклах – веселий та незабутній вихідний день гарантовано! А додому, крім гарного настрою та чудових спогадів, можна привезти купу подарунків, зроблених своїми руками за допомогою майстрів.

Прогулятися по Зеленим Хуторам Таврії та ознайомитися з народними ремеслами можна як самостійно, так й у супроводі екскурсовода, замовивши завчасно екскурсію.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок на Зелених Хуторах Таврії!