понеділок, Листопад 29

Корпоративний відпочинок на Зелених Хуторах Таврії

Зелені Хутори Таврії пропонують незвичайний варіант корпоративного відпочинку – на свіжому повітрі, серед духмяних трав, під спів пташок та дзижчання бджіл. Але це не просто посіденьки, це активний та інформаційно насичений відпочинок, під час якого у гостей є можливість ознайомитися та спробувати свої сили у народних ремеслах.

Майстри з народних ремесел, які представлено на хуторах, розкажуть, покажуть та проведуть незабутні майстер-класи. У гостей є можливість у дружнії обстановці, під веселий сміх та жарти, своїми руками виготовити подарунки рідним та друзям.

Корпоративний відпочинок на Зелених Хуторах Таврії може стати справжнім спортивним змаганням з призами, під час якого можна подивитися, хто з колег більш активний та цілеспрямований. Працівники Зелених Хуторів підготують спеціальну програму, яка включає в себе різні ігри та вікторини, козацький футбол чи волейбол, або пошуки загублених скарбів.

Після таких активних, сповнених гумора навантажень, залишається тільки відпочивати – на сеновалі, гойдалках, у тіні дерев, на човні або катамарані, або у басейні. І, звичайно ж, гостей чекає смачний свіжий український обід.

Поєднати прогулянку на природі зі спортивними змаганнями, спробувати себе у якості майстра народних ремесел та подивитися, як це роблять колеги по роботі, провести незабутній день в жартах та веселощах – таку можливість дає корпоративний відпочинок на Зелених Хуторах Таврії.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок на Зелених Хуторах Таврії!