понеділок, Листопад 29

Історико-розважальний комплекс Зелені Хутори Таврії

Зелені Хутори Таврії – це історико-розважальний комплекс, розташований на незайманій природі Таврійської лісостепової зони. Знаходяться хутори між Херсоном та м.Гола Пристань.

Площа комплексу встановлює більше 90 гектарів, на яких стає можливим справжній активний відпочинок на свіжому повітрі, а також відпочинок з дітьми, святкування весілля, днів народження та інших свят. Але відпочинок на хуторах не простий, а такий, що принесе користь та задоволення. Крім свіжого та чистого повітря, зелених гаїв та наспівів пташок, Зелені Хутори Таврії пропонують познайомитися з народними ремеслами та культурою України.

По всій території комплексу “розкидано” безлічь хуторів. Майстер хутіра зустрічає гостей, розказує про ремесло та демонструє свою майстерність, в нього можна пройти майстер-клас та зробити подарунок або оберіг власними руками. На хуторах можливо ознайомитися з ковальством, гончарством, гутництвом, ткацтвом, зробити ляльку-мотанку, побувати на стрілецькому та гарматному дворах, завітати на кінний двір та покататися на конях, на мистецькому хуторі помалювати, зробити оберіг чи ознайомитися з виробами із бісеру, на козацькому хуторі – дізнатися історію грошей України та власноруч зробити монету на щастя, на рибацькому хуторі – спробувати домашнього квасу, ознайомитися з валянням з вовни, свічкарством, миловарінням, або спробувати свої сили у скелелазінні чи мотузковому парку.

Для дітей, крім майстер-класів, на хуторах є багато цікавого: лавка з готовими сувенірами та подарунками, гойдалки, басейни, катання на грубці та на квадроциклах, водні канали для купання, танцювальний майданчик.

Й звичайно ж, на Зелених Хуторах Таврії, можна поїсти справжнього, смачного українського обіду: борщ, пампушки, свіжі овочі, пюре з картоплі з м’ясом, узвар. Або з’їсти свої страви, які привезли з собою, достатньо знайти затишний куточок для розташування, а таких куточків на хуторах – безліч.

Для бажаючих, на Зелених Хуторах Таврії є можливість залишитися на ночівлю у будиночках чи поставити свою власну палатку й відпочити на природі скільки захочеться.

Прогулятися по хуторам можна самостійно, або замовити екскурсію.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок на Зелених Хуторах Таврії!