понеділок, Листопад 29

Перлини Таврії

Зелений туризм на Херсонщині, відпочинок на природі, Зелені Хутори Таврії

Вартість: за запитом
Тривалість: 2 дні

Дводенна програма вихідного дня з відвідуванням історико-розважального комплексу «Зелені Хутори Таврії» , одного з кращих пансіонатів на море та цілющого гейзера.

День перший
9:00 – зустріч групи в Херсоні
9:15 – виїзд в історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії», де гостей чекає надзвичайна атмосфера України минулих століть. Кожен хутір має свою спеціалізацію – ковальський, гончарний, козацький, сувенірний, рибальський та ін. Комплекс «Зелені хутори Таврії» вразить вас своєю близькістю до природи, атмосферою сільського побуту часів освоєння нашого краю першими поселенцями.
У Вас буде можливість познайомитися з розважальною частиною комплексу – стрільбою з різних видів зброї, поїздками на човнах, риболовлею, прогулянками на конях. Ви самі зможете викувати собі на щастя підкову, виготовити глиняний горщик або миску, зробити ляльку-мотанку та отримати інші незабутні враження!
13.00 – обід, приготований на вогнищі або «кабице», відпочинок на сіннику, купання в басейні, гра в мокрий волейбол, футбол і т.д.
Вільний час
16:00 – 17:00 – підведення підсумків гулянь на Зелених Хуторах, вручення подарунків, виступ українських національних фольклорних колективів
17:30 – 19:00 – переїзд і поселення в одному з кращих пансіонатів Чорноморського узбережжя – «Співдружність», вечеря, дегустація вин, теніс, сауна, караоке, дискотека, і т.п.

День другий
8:00 – 9:00 – сніданок
9:00 – 13.00 – вільний час, відпочинок на морі, біля басейну, теніс, волейбол
13:00 – 14:00 – обід
15:00 – 16:00 – відвідування унікального термального гейзерного йодобромистого джерела, з басейном з гарячою рапою.
Мінералізація і щільність цієї унікальної підземної води в 8 разів перевищує морську, а за хімічним складом їй немає аналогів у Європі. Температура гейзера досягає 65 градусів.
16:30 – від’їзд додому

У вартість входить: програма на базі зеленого туризму, проживання в комплексі «Співдружність» з харчуванням «шведський стіл», користування басейнами, відвідування термального гейзерного джерела.

У вартість не входить: сауна, дегустація вин, їзда на конях, автобусне обслуговування.