понеділок, Листопад 29

Зелений туризм на Херсонщині

Для тих, хто цінує справжню красу нашої планети, хто шукає тишу й спокій, хто втомився від однотипного відпочинку на морі – ми пропонуємо зелений туризм на Херсонщині.

Херсонщина – це й безмежний степ з теплим, ніжним вітерцем, це славетний Дніпро та сивоголубі лимани, Чорне море та гаряче південне сонце, поля соняшників, пшениці та неймовірно смачних, солодких кавунів. Тут відпочиває Душа. Тут можна набратися сили від самої Землі.

Зелений туризм на Херсонщині якнайкраще підійде для відпочинку з дітьми – серед природи вони завжди знайдуть собі заняття самостійно, а батькам не потрібно хвилюватися та шукати, чим зайняти дитину. Зелений відпочинок також стане у нагоді тим, хто дуже зайнятий й не може приділити багато часу на відпочинок. У такому випадку підійде зелений відпочинок вихідного дня – хоча б на один-два дні поїхати з міста, заспокоїтися та з новими силами та ідеями взятися за роботу.

Туристична фірма “Юміс” пропонує різні варианти зеленого відпочинку. Наприклад, можна завітати у гості до бізонів – це дводенна програма з відвідуванням заповідника Асканія Нова, прогулянками по пустелі Олешківські піски і відпочинком в пансіонаті на Арабатській Стрілці.

Або, взявши із собою друзів, прогулятися на байдарках по протоках і озерах дельти річки Дніпро, де могутня водна артерія ділиться на безліч рукавів і річечок, утворюючи численні озера з мальовничими островами. Тиша, свіже річкове повітря, краса дніпровських заплав, юшка на багатті в поєднанні з фізичним навантаженням дають потужний ефект релаксації організму.

Якщо, крім тиши та спокою, хочеться веселощів та гумору, тоді обов’язково треба відвідати історико-розважальний комплекс Зелені Хутори Таврії, де можна познайомитися зі стародавніми ремеслами України.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” мають багато варіантів зеленого, затишного та веселого відпочинку та завжди раді організувати його для Вас якнайкраще!