понеділок, Листопад 29

Екскурсії на Зелених Хуторах Таврії

Екскурсії Зеленими Хуторами Таврії завжди насичені новою цікавою інформацією, веселощами та жартами. Групи гостей зустрічають хлібом-сіллю та ознайомлюють з програмою екскурсії.

Разом з екскурсоводом, який розкаже історію створення Зелених хуторів та їх різноманіття на території комплексу, гості проходять маршрутом від хутора до хутора. На кожному ремісничому хуторі гостей чекає майстер, який розкаже про ремесло та покаже свою майстерність.

Після закінчення екскурсії, гостям пропонується свіжий смачний український обід на одному з хуторів: борщ з пампушками, овочі, картопляне пюре з м’ясом, узвар, солодкі булочки.

Після обіду для гостей настає вільний час, коли можна пройти майстер-клас на тих хуторах, які більше сподобалися та виготовити своїми руками подарунок або оберіг для себе чи для рідних, або придбати готові сувеніри на пам’ять про Зелені Хутори Таврії. Також можна прогулятися по хуторам пішки або проїхатися на казковій грубці, повалятися на сеновалі, поплавати у басейні, покататися на гойдалках, спробувати сили у мотузковому парку чи на стіні скелелазіння, проїхатися на квадроцилах, покататися по водним каналам на човні чи катамарані.

Екскурсії Зеленими Хуторами Таврії часто замовляють шкільні класи, як найкращій активний відпочинок, групи родин та друзів, а також групи дорослих, як можливість корпоративного відпочинку.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок на Зелених Хуторах Таврії!