понеділок, Листопад 29

Відпочинок з дітьми на Зелених Хуторах Таврії

Головними відвідувачами історико-розважального комплексу Зелені Хутори Таврії завжди були і є діти, які запрошують своїх батьків відвідати комплекс. Перше знайомство дітей з хуторами зазвичай проходе під час шкільної екскурсії, ну, а потім хочеться повернутися ще раз. Відпочинок з дітьми на Зелених Хуторах Таврії буде найкращим рішенням провести вихідні разом всією родиною – тут батьки вже не будуть турбуватися про те, чим їм зайняти дитину.

На Зелених хуторах буде цікаво й весело не тільки дітям, а також і дорослим, тому що хутори пропонують незвичайні розваги. Тут можна спробувати свої сили у творчості та відкрити в собі майстра народних ремесел.

Територія хуторів більше 90 гектарів, тут є не тільки де побігати, а й ще пограти у футбол на козацькому футбольному полі, поплавати у басейні або у каналі, покататися на катамаранах або у човні, піднятися по стіні скелелазіння та з’їхати вниз над річкою на тарзанці, перевірити силу духа у мотузковому парку на різних рівнях складності, або просто покататися верхи на конях чи усією родиною проїхатися територією хуторів на казковій грубці.

Передивитися всі таємниці Зелених Хуторів Таврії можна як самостійно, так й у супроводі екскурсовода, замовивши завчасно екскурсію.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок на Зелених Хуторах Таврії!