п’ятниця, Березень 5

Клімат Чехії

Клімат Чехії

Так як Чеська республіка розташована в Центральній Європі, на її території існує чітко виражені 4 пори року.

Весна в Чехії найчастіше прохолодна, середня температура близько +10 градусів Цельсія. Сонце світить в весняні місяці приблизно 470 годин. Опадів випадає близько 160 мм.

Літо в Чехії різне, залежно від області, середня температура близько 16-17°С, враховуючи і температуру в горах. Наприклад, літо в Бескидах на Лисій горі взагалі не настає – весна перетікає в осінь, сюди добре приїхати і побути в прохолоді день-другий.

Прихід осені в Чехії відчувається відразу з перших днів вересня, хоча погода ще тепла. У жовтні осінь по-справжньому заявляє свої права – все частіше йдуть дощі, температура опускається в середньому до + 10°С, листя дерев вже пофарбовані в осінні кольори. До кінця осені вже відчуваються перші морози.

Зима в Чехії дуже красива, незважаючи на низьку температуру, яка може опускатися до -20°С, хоча в останні роки, як і по всій Європі, температура взимку стала більш поміркованою. Взимку в Чехії можна покататися на лижах або прогулятися по романтичним вуличками засніженої Праги.

Яка б не була пора року, відпочинок в Чехії стане прекрасним вибором. А працівники турфірми “Юміс” завжди із задоволенням підберуть для Вас його найкращий варіант!