понеділок, Листопад 29

Відпочинок на Мальдівах

Відпочинок на Мальдівах

Мальдіви знаходяться в Індійському океані, на північ від екватора, в 670 км на південь від Шрі-Ланки і являють собою групу з більш ніж 1200 островів, які захищені від океанських хвиль кораловими рифами.

Відпочинок на Мальдівах прекрасний: білі піщані пляжі, теплі сині лагуни та пальми, що коливаються. Острови невисокі і пологі, ніяких каменів або обривів. Воістину райський відпочинок! Однак лише кілька десятків років тому про чудовий відпочинок на Мальдівах майже нічого не було відомо туристам. Але в 1972 році тут побували любителі дайвінгу, яких вразила краса підводного світу, про що вони і розповіли своїм друзям та колегам. Новина швидко набрала популярності і незабаром на Мальдівах працювали цілі компанії, організовуючи безтурботний відпочинок для любителів тропіків.

Столиця Мальдівських островів – місто-острів Мале, найменша столиця в світі за площею і за чисельністю населення. Головна визначна пам’ятка – мечеть Велика П’ятниця з покритим золотом куполом.

Клімат теплий і рівний, що сприяє відпочинку на Мальдівах протягом року. З листопада по квітень погода сонячна і суха, океан спокійний, завдяки північно-східному мусону. З травня по жовтень спостерігається підвищена вологість, можуть йти нетривалі дощі, океан менш спокійний. Температура води в океані протягом року + 25-27С. Середня температура повітря: вдень + 30С, вночі + 25С.

Мальдіви – демократична республіка. Президент обирається загальним голосування строком на 5 років і призначає кабінет міністрів. Законодавчий орган – парламент, який має одну палату і складається з 54 депутатів.

Культура Мальдів отримала свій розвиток в 3 столітті до н.е. Через своє стратегічнє розташування Мальдіви залучили інтерес жителів Близького Сходу, до 10-го століття були створені торгівельні маршрути і був введений іслам в цей регіон. Зараз велика частина місцевих жителів сповідує іслам суннітського толку. Однак, незважаючи на те, що протягом століть Мальдивами керував незалежний ісламський султанат, острови були захоплені голландцями в середині 17-го століття, але потім були вигнані британськими військами і в 1887 році Британія встановила тут свій протекторат. Однак в червні 1965 року, після бунту проти британського правління, Мальдіви стали незалежною державою.

На Мальдівах використовується дві державні мови: мальдівська dhivehi (дивехи), яка використовується рідше і англійська – використовується повсюдно.

Популярним транспортом на Мальдівських островах стали швидкісні катери, дерев’яні човни “дони” і гідролітаки, за допомогою яких підтримується зв’язок між островами. Автомобілів майже немає, адже острова настільки малі, що їх можна перетнути пішки за кілька хвилин. Таксі є в столиці і на атолах Ган і Адду.

Під час відпочинку на Мальдівах звичайно ж буде цікаво ознайомитися з мальдівською кухнею, яка заснована на індійських та арабських кулінарних традиціях. Для приготування їжі широко використовуються морепродукти, рис, приготований найрізноманітнішими способами, прянощі і гострі приправи, фруктові соки, різні пудинги та випічка. М’ясо, в основному курку, готують тільки у свята.

Кришталево чисті лагуни і пляжі з білим піском ідеально підходять для купання, риболовлі, підводного плавання, дайвінгу і відпочинку на Мальдівах.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок на Мальдівах!