понеділок, Жовтень 18

Відпочинок на Кіпрі

Відпочинок на Кіпрі

Відпочинок на Кіпрі – це синє море, золотий пісок, зелені пальми, соковиті апельсини і ласкаві промені сонця. Відпочинок на цьому райському острові стане втіленням Вашої мрії про відпустку.

Кіпр розташований в найтеплішій східній частині Середземного моря, тут 320 сонячних днів в році. Зима на Кіпрі м’яка і волога, літо – сухе і спекотне. Весна починається вже в лютому, а літо триває з травня до кінця жовтня.

Купальний сезон триває з квітня по листопад, це довше, ніж на інших курорту середземномор’я. Але і в зимові місяці відпочинок на Кіпрі прекрасний – навіть в найхолоднішу пору року температура тут не опускається нижче 15 градусів тепла. Взимку на Кіпрі можна покататися на лижах. Траси різного рівня складності пропонує своїм гостям природний заповідник Троодос, розташований в годині їзди від столиці острова Нікосії і морського курорту Лімасола, на висоті 2 тисячі метрів над рівнем моря.

Відпочинок на Кіпрі прекрасно підійде і для активних людей, і для сімей з дітьми, і для тих, хто шукає тишу і спокій. Багато пляжі Кіпру нагороджені Блакитним прапором Євросоюзу за екологічну чистоту та інфраструктуру. На цьому прекрасному острові є все, необхідне для розкішного відпочинку: тепле і ласкаве море, комфортні пляжі і готелі, дивовижні пейзажі, водні види спорту, справжні морські сафарі, гастрономічні прогулянки, багатий вибір археологічних розкопок, екскурсій.

На Кіпрі дуже популярні сади. Тут вирощують цитрусові, вишні, груші, персики, виноград, гранати, яблука, різні види горіхів. Є на острові і плантації – кавунові, дині, полуничні і бананові. З лютого по травень весь острів перетворюється на величезний квітник, який після дощів виділяє дивовижний і чудовий аромат.

Столиця Республіки Кіпр – місто Нікосія. Довгий період острів був британською колонією, а в 1960 році Кіпр отримав незалежність від Великобританії. В даний час він умовно ділиться на дві частини: північна – Турецька Республіка Північного Кіпру, невизнана міжнародним співтовариством і південна – Республіка Кіпр. При наявності в паспорті штампу “Турецька Республіка Північний Кіпр”, в’їзд на територію Кіпру заборонений. Офіційні державні мови – грецька і турецька. Англійська поширена повсюдно.

Основним засобом пересування на Кіпрі є автобуси і автомобілі, залізниць і внутрішнього авіасполучення немає. Рух на дорогах лівосторонній, кермо розташоване праворуч, перемикання швидкостей здійснюється лівою рукою.

Місцеві жителі дуже привітні, відкриті й гостинні, вечори люблять проводити сім’ями в тавернах, а на вихідні і свята виїжджати на заміські пікніки і прогулянки. На Кіпрі відзначають близько 40 свят, фестивалів і карнавалів. Відпочинок на Кіпрі безпечний, злочинність тут практично відсутня. Якщо турист потрапив у скрутну ситуацію, місцеві жителі завжди із задоволенням прийдуть на допомогу, навіть якщо їх ще не встигли про це попросити.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок на Кіпрі!