понеділок, Жовтень 18

Відпочинок в Шрі-Ланці

Відпочинок в Шрі-Ланці

Відпочинок в Шрі-Ланці – це нескінченні пляжі з золотавим м’яким піском, чудові природні ландшафти і фантастичне різноманіття тваринного світу. Навіть самі ланкійці зізнаються, що їм відомі тільки три кольори – синява неба і океану, золото пляжів і зелень тропічної флори. Яскравість, насиченість і багатство цього блискучого острова здатні вразити навіть найвибагливішого мандрівника. Відпочинок в Шрі-Ланці воістину незабутній.

Шрі-Ланка – країна, завдяки якій світ дізнався і полюбив тепер уже найпопулярніший напій – ароматний і підбадьорливий чай. Але крім цього, Шрі-Ланка має багатий культурний спадок – ця країна є світовим центром буддизму. Завдяки багатовіковому глибокому впливу буддійського вчення на світогляд і спосіб життя жителів Шрі-Ланки, в країні панує атмосфера добродушності і умиротворення. Адже Будда – саме миролюбне в світі божество. Філософія буддизму відображена в численних пам’ятниках, створених з великою любов’ю: прекрасних величних храмах, призначених для усамітнення монастирях і велетенських статуях Будди.

Шрі-Ланка – це Демократична Соціалістична Республіка, до 1972 року мала назву – Цейлон. Держава розташована на тропічному острові Цейлон в Індійському океані, на південному сході від півострова Індостан, в 800 км від екватора. Входить до Британської співдружності.

Офіційні мови – англійська, сингальська і тамільська. Офіційна грошова одиниця – рупія. Громадський транспорт Шрі-Ланки – автобуси і залізниці. Для пересування по місту використовується недороге місцеве таксі – триколісний моторолер «тук-тук». Зимовий час на Шрі-Ланці випереджає Київський на 3,5, літній – на 2,5 години. Віза оформляється в аеропорту після прильоту, діти до 12 років візу не оплачують.

Вихідні дні в Шрі-Ланці – субота, неділя та дні повного місяця – Poya Day, які спеціально призначені для медитацій. Жителі Шрі-Ланки відзначають близько 170 свят у році. Дні більшості “внутрішніх” релігійних свят визначаються за місячним календарем. Головне і найбільш популярне у туристів свято – Канді Есала Перехера, яке проходить в серпні, в дні повного місяця і пов’язане зі священним зубом Будди з храму Канді. Ще одним популярним святом, яке широко відзначається, є – Дурутху Перехера або приїзд Будди на острів.

Клімат Шрі-Ланки теплий і вологий. Середньорічна температура повітря, як і температура води в Індійському океані – близько + 27°С. На клімат впливають два мусони: північно-східний, який триває з жовтня по березень і приносить суху погоду і південно-західний, що триває з червня по жовтень, він приносить дощі і викликає хвилювання океану. Однак сезонні погодні коливання нездатні зіпсувати відпочинок в Шрі-Ланці, адже вони невеликі, дощі короткочасні і випадають в основному вночі. На південно-західному узбережжі Шрі-Ланки сухий сезон триває з жовтня по травень, на північно-східному – з квітня по листопад. Відпочинок в Шрі-Ланці дивний в будь-який сезон і на будь-якому узбережжі: тут завжди досить сонячних днів і можна купатися в океані.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок в Шрі-Ланці!