понеділок, Листопад 29

Відпочинок в Чорногорії

Відпочинок в Чорногорії

Відпочинок в Чорногорії стане для Вас справжнім відкриттям – адже сама природа подбала про те, щоб ця країна стала одним з найкращих і затребуваних місць для відпочинку в Європі.

Дивно, але на цій маленькій території знаходяться найрізноманітніші природні ландшафти – великі долини, луки, річки, озера і гори – порослі лісом і скелясті, неприступні і вабливі. А берегова лінія в Чорногорії має протяжність майже 300 кілометрів! Морське узбережжя цієї маленької, але затишної країни просто напхане неймовірною кількістю заток і бухт, їй належать 14 морських островів. При цьому Чорногорія – невелика за площею країна, вона займає всього 13 812 кв.км.

Чорногорія відноситься до числа самих чистих країн в світі, адже в ній практично немає промислових підприємств. Відпочинок в Чорногорії можна порівняти з відпочинком в заповіднику, ця країна навіть вважається екологічним заповідником Європи – тут найчистіше повітря і земля.

Через сильний перепад висот, клімат Чорногорії дуже різний. Біля узбережжя – тепло, влітку середня температура становить +36, взимку – близько нуля, вночі може бути і -5. А ось в гірських районах холодно навіть влітку, а взимку температура опускається до -20. На півночі Чорногорії в горах сніг може лежати навіть в липні. А ось вітер однаково сильно дме у всіх районах, в деяких місцях навіть дерева виростають під нахилом. Вода в морі прогрівається влітку до +25, у Каторський затоці до +28.

І який же відпочинок в Чорногорії без пляжів – їх протяжність тут більше 70 кілометрів! І вони тут на будь-який смак – з теплим пісочком, дрібною або великою галькою, з бетонними бунами, відокремлені або навпаки галасливі і багатолюдні, приватні або громадські.

Так як Чорногорія це одне з кращих місць для відпочинку в Європі, для туристів тут відкриті двері безлічі готелів, санаторіїв і вілл. Усе узбережжя просто всіяне численними курортними містами, містечками та селищами, які зберегли свою індивідуальність і самобутність, і кожне з них привабливе по-своєму.

Після відпочинку в Чорногорії, всі туристи обов’язково тепло відгукуються про місцевих жителів, їх гостинність і доброзичливість. Тут завжди Вам раді. Але, є одна особливість місцевих жителів – вражаюча повільність, з якою вони все роблять, і яка іноді приймається туристами за лінь. Але ні, ні в якому разі це не лінь! Просто жителі Чорногорії звикли від кожної миті життя отримувати задоволення – адже воно більше ніколи не повториться.

Про цю прекрасну країну можна розповідати багато цікавого – пам’ятки, традиції, кухня, свята … Відпочинок в Чорногорії: що обов’язково потрібно подивитися і зробити. Але краще буде все побачити своїми очима під час відпочинку в Чорногорії!

Яка б не була пора року, відпочинок в Чорногорії стане чудовим вибором. А працівники турфірми “Юміс” завжди із задоволенням підберуть для Вас його найкращий варіант!