понеділок, Листопад 29

Відпочинок в Чорногорії з дітьми

Відпочинок в Чорногорії з дітьми

Відпочинок в Чорногорії з дітьми – дуже гарний вибір і море задоволення, як для батьків, так і для маленьких туристів. І все тому, що Чорногорія відома прекрасним кліматом, чистим повітрям, акуратними пляжами, теплим морем, безпечною і екологічно чистою їжею. І, ще одним важливим моментом є безпека відпочинку, так як Чорногорія відома найнижчим рівнем злочинності.

Також для маленьких відпочивальників в готелях Чорногорії працюють дитячі ігрові кімнати, ігрові майданчики, свої послуги пропонують аніматори, є аквапарки. На території національного парку Ловчен працює великий парк розваг, який являє собою кілька ярусів трас різної складності, на яких перевірити свою спритність і сміливість можуть як діти, так і дорослі.

Для спокійного відпочинку з дітьми в Чорногорії, подалі від шуму і галасу дискотек і дорослих розваг, підійдуть невеликі містечка, такі як, Доброта або Ігало в Боко-Которскій затоці, Петровац, Улцинь, Бечічі, Пржно на Будванской ривьере, Будва, Рафаїлович.

Кращі пляжі в Чорногорії для відпочинку з дітьми – це Плаві Хоризонт в Тіват, Трстено, недалеко від Будви, біля Ульцина це Велика і Мала Плажа, пляж біля містечка Рафаїловичи. Ці пляжі об’єднує чисте, неглибоке і прогріте море, безпечні для малюків заходи в воду, пісочний пляж або пляж з дрібною галькою. На пляжах немає ні медуз, ні морських їжаків.

Вирушаючи на відпочинок в Чорногорію з дітьми, слід обов’язково підготуватися до непередбачених ситуацій і взяти з собою звичні для Вас і для дитини лікарські засоби, так як в аптеках Чорногорії вибір ліків може відрізнятися.

Одним словом, Чорногорія – це країна, ідеально підходить для відпочинку з дітьми і працівники турфірми “Юміс” у Херсоні завжди із задоволенням підберуть для Вас його найкращий варіант!