понеділок, Листопад 29

Відпочинок в Туреччині

Відпочинок в Туреччині

Для українців найпопулярніша країна для відпочинку – Туреччина. Тільки в 2017 Туреччину відвідало понад 1,1 млн. Українців. І не дивно – це прекрасне місце для відпочинку, як з точки зору клімату, так і рівня обслуговування туристів і системою відпочинку all inclusive.

Туреччина відома своїм сприятливим кліматом, теплим морем, відмінними пляжами. Територія Туреччини розташована на двох континентах: в Європі і Азії. Площа країни – 779 452 кв.км., це 36 місце в світі, і 97% її території знаходиться в Азії. Азіатська частина Туреччини – це великий півострів, який називають малою Азією Анатолією. Європейська частина Туреччини займає близько 3% загальної площі країни і називається Фракією або Румелією. Не дивлячись на те, що велика частина Туреччини знаходиться в Азії, офіційно Туреччина вважається європейською державою.

Завдяки своєму розташуванню, протягом століть Туреччина відчувала вплив культур Європи і Азії. На її території знаходиться безліч культурно-історичних, архітектурних і природних пам’яток, що привертає безліч туристів протягом усього року. Відпочинок в Туреччині стане цікавим, пізнавальним і культурно насиченим.

Офіційна столиця Туреччини – місто Анкара. Місто Стамбул – найбільше місто країни і центр історичної спадщини трьох великих імперій. Тут чітко видно перетин європейської та азіатської культур. Базари, фортеці, мечеті і палаци приваблюють безліч туристів. Історична частина Стамбула визнана всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО.

Завдяки своєму географічному положенню Туреччина славиться різноманітністю ландшафту, прекрасним м’яким кліматом, великою кількістю сонячних днів і звичайно ж, теплим ласкавим морем. Відпочинок в Туреччині вважають за краще багато, навіть ті, хто любить активний відпочинок, все ж хоча б раз на рік відправляються до Туреччини поніжитися на сонечку, повалятися на м’якому пісочку і придбати рівний бронзовий загар.

Вирушити до Туреччини на відпочинок не складе великих труднощів – достатньо мати при собі паспорт. Туреччина славиться величезним вибором готелів і ресторанів на будь-який смак і гаманець. Природні, кліматичні та архітектурні пам’ятки не залишать байдужим жодного туриста.

Звертайтеся до нас – працівники турфірми “Юміс” в Херсоні завжди раді організувати для Вас найкращий та незабутній відпочинок!