понеділок, Листопад 29

Відпочинок в Празі

Відпочинок в Празі

Прага – столиця Чеської Республіки, своєрідний шлюз між Західною і Східною Європою та одне з найкрасивіших міст Європи. “Злата Прага” – так раніше називали столицю Чехії. Це місто неймовірно красивої архітектури, смачної кухні, страви якої готуються за старовинними рецептами і маси найцікавіших пам’яток. Відпочинок в Празі стане самою знаковою подією у Вашому житті і ще не один раз Вам захочеться приїхати сюди.

Найпопулярнішим туристичним місцем в Празі вважається Старе місто і його центр – Староміська площа. Усередині цієї пам’ятки є ще одна – це унікальне історичне місце – Єврейський квартал. Це справжній музейний комплекс під відкритим небом.

Найбільший середньовічний замок в світі теж розташований в Празі – це Празький Град. На його території розташовано безліч історичних пам’яток: Старий королівський палац, Королівський сад, Собор святого Вітта, Золота Вуличка і Скарбниця Лоретти, Страговський монастир і монастир святого Георгія.

Центром міського празького життя вважається Вацлавська площа, де зосереджені магазини, офіси, готелі, ресторани і казино. Тут же розташований найстаріший і найбільший празький Національний музей.

Відпочинок в Празі може бути різним, залежно від того, який маршрут або яку мету Ви маєте. Різні райони принесуть Вам різні враження. Природно, якщо Ви хочете подивитися популярні пам’ятки, готуйтеся зустріти масу туристів. Але Ви можете вибрати і інший маршрут, зустрівшись з місцевими жителями і уникаючи натовпів туристів.

Жителі Праги звикли до напливу туристів і практично не звертають на них уваги, можна навіть подумати, що вони занадто холодні. Але, поживши деякий час в Празі, Ви виявите, що вони дуже доброзичливі і привітні.

Прага насправді просто нереально гарне місто. Старовинні замки, барвисті будівлі і річкові пляжі – все це викликає захват, який наростає з кожним приїздом в це прекрасне місто.

Безкоштовну карту і путівник по Празі, а також багато актуальної інформації про те, яким може бути відпочинок в Празі, можна отримати в інформаційному центрі на вулиці Panská 6.

Звертайтеся до нас – працівники турфірми “Юміс” в Херсоні завжди раді організувати для Вас найкращий та незабутній відпочинок в Празі!