понеділок, Листопад 29

Активний відпочинок на Зелених Хуторах Таврії

Відпочинок на Зелених Хуторах Таврії це не тільки цікаві історичні екскурсії та знайомство з народними ремеслами, а ще й можливість активного відпочинку, як для дітей, так й для дорослих. І що цікаво, як раз дорослим такий відпочинок подобається більше, тому що з’являється можливість просто “поваляти дурака”, з гумором та жартами, і так цілий день…

Замовивши активний відпочинок, гості Зелених Хуторів отримують безліч задоволення та вражень, які згадуються ще довго, викликаючи посмішку та позитивні емоції. Це може бути корпоративний відпочинок на Зелених Хуторах Таврії, коли збираються працівники компанії і в нових умовах знову знайомляться один з одним. Такий відпочинок дуже об’єднує!

Для активного відпочинку на Зелених Хуторах Таврії є все необхідне: свіже повітря, простір, футбольні та волейбольні поля, територія для спортивно-інтелектуальних ігор, скелелазіння, тарзанка, мотузкове містечко, кінний двір, квадроцикли, човни та катамарани. А після такого відпочинку – смачний та свіжий український обід.

Звертайтеся до нас – працівники туристичної фірми “Юміс” завжди раді організувати для Вас найкращій та незабутній відпочинок на Зелених Хуторах Таврії!